Skip to main content

Projekty

Projektové know-how SAUTER nespadlo z nebe. Za více než 100 let jsme díky efektivnímu a úspěšnému zpracování nespočetných malých i velkých projektů získali neocenitelné znalosti v oblasti automatizace budov.

Dlouhodobě zavedené a osvědčené pracovní postupy přinášejí nejvyšší úroveň jistoty při projektování a zajišťují efektivní realizaci projektu.

SAUTER CASE and SENG

Naše nástroje na zpracování projektů SAUTER CASE a SENG doprovázejí projektový tým od fáze plánování přes realizaci až po kontinuální optimalizaci provozu a spotřeb energií. Umožňují opakované použití řešení osvědčených v praxi prostřednictvím inteligentních knihoven, čímž se zajistí vysoká efektivita procesů a vysoká konzistence standardů kvality.

Automatizace místností

Klima v místnosti je výsledkem optimální souhry systémů pro vytápění, chlazení, větrání, osvětlení a stínění. Zde uživatelé přicházejí do styku s technologií.
Elegantní ovládací jednotky, ovládání pomocí chytrých aplikací nebo přímo z pracovní stanice PC umožňuje přizpůsobit klima místnosti, osvětlení a stínění individuálním potřebám.

 

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Plánování
Priprava a realizace projektu
Demontáž
Renovace
Provoz
Údržba
  • Příprava a realizace projektu
  • Automatizace primárních zdrojů
    (Vytápění / větrání / klimatizace)
  • Automatizace místnosti
  • Řídicí úroveň

Certifikace zelené budovy

Certifikace dělají udržitelnost budovy měřitelnou a viditelnou a jsou nezbytné v mezinárodních portfoliích budov. Ocenění zaručují vysokou efektivitu zdrojů v oblasti energie, vody a materiálů.

Díky lepší ventilaci a osvětlení mohou uživatelé zelených budov dosáhnout vyšší produktivity a tím i výhodného hospodaření s půdou.

Nové zákony vyžadují vyšší energetickou účinnost

Nová směrnice o energetické náročnosti budov (EPBD) vyžaduje instalaci systémů automatizace budov pro velké komerční budovy.

© 2024  Fr. Sauter AG Všechna práva vyhrazena