Skip to main content

SAUTER Cloud

Mobilní služby v budovách

Obvyklý komfort ovládání z aplikace Smart Home v kombinaci se systémem automatizace budov a komunikací BACnet.

SAUTER Cloud odděluje provoz rezidentů prostřednictvím chytrých telefonů od profesionálního systému pro správu budovy vlastníka nebo správní firmy.

Služby SAUTER Vision

Provoz budovy z Cloudu, monitorování energetických toků a spotřeb energií a optimalizace provozu a nákladů – funkce nezbytné pro tento účel poskytuje SAUTER Vision Services. Funkce a služby lze používat okamžitě a jsou vždy aktuální. SAUTER Cloud poskytuje výkon a úložný prostor počítače a spolehlivě zaznamenává data. Pro systém správy budov není nutné mít v budově servery. Tak lze snížit investiční náklady.

Na cestách nebo doma si můžete vychutnat pohodlí mobilního ovládání svého podlahového vytápění s naší aplikací pro váš smartphone nebo tablet.

https://www.eco-climate-control.com/bedienung/

Inteligentní pohon

Inteligentní polní přístroje jsou propojeny na Cloud. S IoT zažíváte bezproblémovou integraci do internetu věcí v budovách (BIoT). V Cloudu jsou k dispozici cenné informace o údržbě a provozu zařízení. To vše bez místní serverové infrastruktury. Úlohy, které zajišťují vyšší úroveň optimalizace, řízení a regulace, jsou v Cloudu prováděny bezpečně a spolehlivě.

Spojení s lokální fyzickou instalací je zajišťuje SAUTER Cloud IoT konektor s MQTT a stanice modulo 6. Místní automatizační stanice se tolik nezatěžují a využívají flexibilně škálovatelný výkon počítače a úložného prostoru.

modu690-ZC – Automatizace v Cloudu

SENG – zpracování projektů SAUTER

SENG – zpracování projektů SAUTER

Přístup k know-how aplikací pro inteligentní budovy
SENG poskytuje řešení pro inteligentní budovy v Cloudu od plánování, projektování přes uvedení do provozu a následný provoz až po budoucí modernizaci.

Plánování, budování a uvádění do provozu čerpá ze širokého spektra hotových a v praxi osvědčených řešení. Provoz i budoucí modernizace mohou kdykoliv získat přístup k individuálním konfiguračním datům zařízení. SENG spravuje data projektu „dle skutečného stavu“ v Cloudu.

© 2024  Fr. Sauter AG Všechna práva vyhrazena